1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kocaeli'de Geniş Kapsamlı 'silah Kaçakçılığı' Operasyonu Nuri Dinçer Akçaharman Kocaeli

Kocaeli'de Geniş Kapsamlı 'silah Kaçakçılığı' Operasyonu Nuri Dinçer Akçaharman Kocaeli

Kocaelide Geniş Kapsamlı silah Kaçakçılığı Operasyonu      Nuri Dinçer Akçaharman    Kocaeli
A+A-

Kocaeli Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen silah kaçakçılığı operasyonunda, çok sayıda el yapımı tabanca ve uzun namlulu silah ele ge

Kocaeli Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen silah kaçakçılığı operasyonunda, çok sayıda el yapımı tabanca ve uzun namlulu silah ele geçirilirken, 50'ye yakın kişi gözaltına alındı.
İl Emniyet Müdürlüğü KOM ekipleri tarafından düzenlenen silah kaçakçılığı operasyonunda, çok sayıda el yapımı tabanca ve uzun namlulu silah ele geçirilirken, 50'ye yakın kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Alınan bilgiye göre, kendilerine gelen ihbar ve şikayetler üzerine harekete geçen polis ekipleri, silah kaçakçılığı ve ruhsatsız silah ticareti yaptığı iddia edilen şahısları takip etmeye başladı. Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından, Kocaeli'nin neredeyse tüm ilçelerindeki belirledikleri adreslere operasyon düzenleyen polis, yaklaşık 50 kişiyi gözaltına aldı. Operasyonlarda çok sayıda ruhsatsız tabanca, uzun namlulu silah ve silahlara ait mermiler ele geçirildi. Gözaltına alınan şahısların İl Emniyet Müdürlüğü'nde işlemlerinin devam ettiği ve daha sonra adliyeye sevk edilecekleri kaydedildi. Konuyla alakalı henüz resmi bir açıklama yapılmazken, operasyonun Türkiye'de yapılan en büyük kaçak silah operasyonlarından biri olduğu da öne sürüldü.
(NA-MA-SO-Y)

19.02.2013 14:48:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT