1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kobi'lere Nefes Aldıran Kredi

Kobi'lere Nefes Aldıran Kredi

Kobilere Nefes Aldıran Kredi
A+A-

Nazilli Ticaret Odası ile Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) arasında imzalan protokol ile oda üyelerine uygun kredi olanakları sağlanacak. TEB'in ülke genelinde başlattığı 'KOBİ'lere Nefes Aldırma' k

Nazilli Ticaret Odası ile Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) arasında imzalan protokol ile oda üyelerine uygun kredi olanakları sağlanacak.
TEB'in ülke genelinde başlattığı 'KOBİ'lere Nefes Aldırma' kampanyası kapsamında, Ticaret Odası ile yaptığı protokol ile oda üyelerine 0.85 aylık faizli 36 aylık kredi imkanı sunulacak.
Nazilli Ticaret Odası üyelerinin kredi kampanyasından yararlanmasını teminen TEB Nazilli Şube Müdürlüğü ile imzalanan anlaşma yürürlüğe girdi. 30 Nisan'a kadar geçerli olacak protokol Ticaret Odası üyelerinin desteklenmesini öngörüyor. 1 Şubat-30 Nisan tarihleri arasında başvuru yapılacak Nefes Aldıran Kredi anlaşmasının özellikleri ise şunlar; Maksimum 500 bin TL tutarında kredi imkanı,
3 ay ödemesiz dönem, 36 aya kadar vade imkanı, Aylık 0.85 faiz oranı ve Aylık Sabit Taksitli ödeme.
Ticaret Odası Yönetim Kurulu adına Tacettin Pirinç ile TEB Nazilli Şube Müdürü Oral Ersoy ve şube yetkilisi Selçuk Balcıoğlu'nun katıldığı imza töreninde açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Pirinç; "Türkiye Ekonomi Bankası yetkililerine teşekkür ediyorum. Önemli avantajlar içeren bu kredi paketini şu andan itibaren Odamız üyelerinin taleplerine açtık. Alınacak kredinin üç ay ödemesiz olması acil finansman ihtiyacı olan firmalarımıza biraz nefes aldıracak. Protokolün hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
(ÜÖ-MB-İK)

08.02.2013 17:38:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT