1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kobi'lere Kredi İmkanı

Kobi'lere Kredi İmkanı

Kobilere Kredi İmkanı
A+A-

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ESO) ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) Kızıltepe Şubesi arasında esnaf odasına kayıtlı üyelerin faydalanabileceği kredi protokolü imzalandı. TEB

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ESO) ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) Kızıltepe Şubesi arasında esnaf odasına kayıtlı üyelerin faydalanabileceği kredi protokolü imzalandı.
TEB ile Kızıltepe ESO arasında imzalanan kredi protokolü, TEB Kızıltepe Şube Müdürü Sıddık Sami Oto ve ESO Başkanı Zeynettin Ayav tarafından imzalandı. Kızıltepe ESO tarafından yapılan açıklamaya göre, ticari kredilerde müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla 'Nefes Aldıran Kredi' kampanyası ile TEB 'Taksitli Ticari Nakit Kredi' alan KOBİ'lerin, ödemeye 3 ay sonra başlayabileceği belirtildi. 36 aya varan vadelerde, 500 bin tutarına kadar olan krediden faydalanabileceği belirtilirken, kredi kullanmak isteyen KOBİ'lerin, 36 aya kadar taksit yapabilme ve ödemelere 3 ay sonra başlayabilme seçeneğine sahip olacakları kaydedildi.
Anlaşmaya göre KOBİ'ler, 'Benim İşyerim Sigortası' ile birlikte kredi komisyonlarında da indirim elde edebilecek.
(İA-YRT-AŞ-Y)

14.02.2013 12:16:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT