1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Kktc'de Piyango Bileti Satışları Rekora Koşuyor Mesut Günsev Lefkoşa

Kktc'de Piyango Bileti Satışları Rekora Koşuyor Mesut Günsev Lefkoşa

Kktcde Piyango Bileti Satışları Rekora Koşuyor  Mesut Günsev    Lefkoşa
A+A-

Yeni bir yıla 'merhaba' demeye sayılı günler kaldı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 31 Aralık'ta gerçekleştirilecek piyango çekilişi içim bilet satışları rekora koşuyor. 2013'e sayılı günler kala açı

Yeni bir yıla 'merhaba' demeye sayılı günler kaldı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 31 Aralık'ta gerçekleştirilecek piyango çekilişi içim bilet satışları rekora koşuyor.
2013'e sayılı günler kala açıklanan Milli Piyangu'nun 45 milyon TL'lik büyük ikramiyesi, şimdiden vatandaşları heyecanlandırıyor.
KKTC Devlet Piyangosu da 600 bin TL'lik ikramiye dağıtacak. Milyoner olmak isteyen vatandaşlar ise piyango bileti satıcılarına akın ediyor.
20 yıldan bu yana Sarayönü'nde şans dağıtan ve aynı zamanda Kıbrıs Barış Harekatı Gazisi olan Vehbi Doğan, bilet satışlarının şimdilik durgun olduğunu ancak yılın son günlerine doğru talebin artacağını söyledi.
Bugüne kadar sattığı biletlere çıkan 6 milyonluk ikramiyeyi dağıtarak bir çok kişinin hayatının seyrini değiştiren Doğan, 31 Aralık'a kadar da biletlerin tükeneceğini söyledi.
Bilet satın alanlar ise genelde yeni yatırım yapacaklarını ifade ederek, "önce çıksın sonra düşünürüz", "bana çıkmaz "diyenlerin sayısı da oldukça fazla.
(ÖK-ÖK-D)

13.12.2012 17:35:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT