1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kızıltepe'de Zabıta Denetimleri Devam Ediyor

Kızıltepe'de Zabıta Denetimleri Devam Ediyor

Kızıltepede Zabıta Denetimleri Devam Ediyor
A+A-

Mardin'in Kızıltepe İlçe Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırın, lokanta, pazar yerleri, market ve seyyar satıcılara yönelik denetimlerini sürdürüyor. Halk sağlığını olumsuz etkileyece

Mardin'in Kızıltepe İlçe Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırın, lokanta, pazar yerleri, market ve seyyar satıcılara yönelik denetimlerini sürdürüyor.
Halk sağlığını olumsuz etkileyecek yiyeceklerin satılmasına izin vermemek için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Kızıltepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, pazar yerlerinin yanı sıra marketlerin sebze, meyve bölümlerini ve seyyar satıcılarını da denetim altına aldı. Sık sık yaptıkları kontrollerin caydırıcı özelliği bulunduğunu belirten Kızıltepe Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Çakı, "Fırın, lokanta, pazar yerlerimizde ve marketlerimizdeki sebze, meyve satılan bölümlerde tek bir çürük yiyeceğin bile olmamasına dikkat ediyoruz. Bu amaçla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sabah yapılan denetimlerde satılmaya hazır 500 kiloğrama yakın çürük ceviz ve fıstık ele geçirdik. Halkı kandırmaya çalışan ve onların sağlığı ile oynayanlara asla müsamaha göstermiyoruz, göstermeyeceğiz" dedi.
(İA-AKK-Y)

26.12.2012 13:59:52 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT