1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kızıltepe'de Hırsızlık Olayı

Kızıltepe'de Hırsızlık Olayı

Kızıltepede Hırsızlık Olayı
A+A-

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler, bir bilgisayar dükkanından 11 adet tablet bilgisayar çaldı. Edinilen bilgilere göre olay, dün gece meydana geldi. Kimliği beli

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler, bir bilgisayar dükkanından 11 adet tablet bilgisayar çaldı.
Edinilen bilgilere göre olay, dün gece meydana geldi. Kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler, Özmen sitesindeki bilgisayar dükkanını digital kepengini levye yardımı ile açtı. Dükkanda bulunan 11 adet tablet bilgisayarı alan kişi veya kişiler kayıplara karıştı. İşyeri sahibi Halit Özçelik, "Sabah komşular beni aradı. Dükkanımın açıldığını ve hırsızlık olduğunu bana bildirdiler. Bende o sırada polise haber verdim. Polis ekipleri gelip araştırma yaptı. Parmak izleri aradı. İnşallah hırsızlar yakalanır ve mağduriyetimiz giderilir. Hırsızlar yakalanırsa en azından başka işyerleri açılmaz. Başımıza geldi başkası sıkıntı çekmesin" dedi. Hırsızların çelik otomatik kapıyı levye kullanarak açtıklarını belirterek, "Bir boy kadar açıp içinden yaklaşık olarak 15 bin lira değerinde 11 adet tablet bilgisayar çalmışlar. Bende 80 bin lira kredi alıp dükkan almıştım. Henüz 3 ay oldu açılalı bu hırsızlık olayı oldu çok zor duruma girdim" şeklinde konuştu.
Emniyet olayla ilgili soruşturma başlattı.
(İA-YRT-AŞ-Y)

21.01.2013 13:19:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT