1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kızıltepe Belediyesi Alt Yapı Çalışmalarına Devam Ediyor

Kızıltepe Belediyesi Alt Yapı Çalışmalarına Devam Ediyor

Kızıltepe Belediyesi Alt Yapı Çalışmalarına Devam Ediyor
A+A-

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde belediye tarafından Ersoylu, Bahçelievler ve Atatürk mahallelerinde başlatılan parke yol ve kaldırım döşeme çalışmaları devam ediyor. çalışmaları yerinde inceleyen Beled

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde belediye tarafından Ersoylu, Bahçelievler ve Atatürk mahallelerinde başlatılan parke yol ve kaldırım döşeme çalışmaları devam ediyor.
çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Şemsettin Sulhan, Kızıltepe'nin giderek güzelleşmesi, daha estetik ve modern bir ilçe haline gelmesi için çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Sulhan, "İnsanlarımızın daha güzel bir yol ve kaldırımlardan evlerine gidip gelmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız Kızıltepe'nin tüm sokak ve caddelerinde devam edecektir. Tabi vatandaşlarımızın biraz sabretmesi gerekecek. Aslında bu çalışmalar Kızıltepe'de bugüne kadar gecikmiş çalışmalardır. Ancak Başkanımız Ferhan Türk ve yönetiminin gelmesi ile halkımızın bize verdiği destekle birlikte biz bu çalışmalara imza attık. Yol kaplama ve kaldırım yenilme çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz" dedi.
(İA-AKK-Y)

16.01.2013 15:33:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT