1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kızılay'dan Evi Yanan Aileye Yardım Eli

Kızılay'dan Evi Yanan Aileye Yardım Eli

Kızılaydan Evi Yanan Aileye Yardım Eli
A+A-

Sarıgöl ilçesine bağlı Dindarlı Köyü'nde 23 Ocak günü çıkan yangında üç çocuğunu ve evini kaybeden aileye, İzmir Kızılay Bölge Afet Yönetim Müdürlüğü tarafından yardım paketi gönderildi. İzmir Kızı

Sarıgöl ilçesine bağlı Dindarlı Köyü'nde 23 Ocak günü çıkan yangında üç çocuğunu ve evini kaybeden aileye, İzmir Kızılay Bölge Afet Yönetim Müdürlüğü tarafından yardım paketi gönderildi.
İzmir Kızılay Bölge Afet Yönetimi Müdürü Halil Aksüt, haberi basından öğrendikten sonra aileye teslim edilmek üzere 10 battaniye, altı yatak ve bir adet elektrikli ısıtıcıyı Sarıgöl Kızılay Şubesi Başkanlığı'na gönderdi. Gönderilen yardım paketi evi yanan ve üç çocuğunu kaybeden baba Nihat Keskin'e teslim edildi. Nihat Keskin (41), "Kızılay'a ve çevreden ailemize yardımda bulunan kişi ve kuruluşlara teşekkür ederim. Allah kimsenin başına böyle acı vermesin. Keşke evim yansaydı da çocuklarım Ali, Sinem ve Sıla hayatta olsaydı" diye konuştu.
Öte yandan Kızılay Sarıgöl Şube Başkanı Yusuf Tüfekçi de, "İzmir Kızılay Bölge Afet Yönetim Müdürlüğü tarafından Dindarlı Köyü'nde evi yanan aileye gönderilen yardım paketi hak sahibi olan Nihat Keskin'e teslim edildi" dedi.
(VS-ERG-Y)

06.02.2013 14:40:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT