1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kızı İle Damadını Öldüren Kadın Adliyeye Sevk Edildi

Kızı İle Damadını Öldüren Kadın Adliyeye Sevk Edildi

Kızı İle Damadını Öldüren Kadın Adliyeye Sevk Edildi
A+A-

İstanbul'dan barışmak için Mersin'e gelen kızı ile damadını tabanca ile vurarak öldüren, 7 aylık torununu da ağır yaralayan kadın, emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Mersin'in me

İstanbul'dan barışmak için Mersin'e gelen kızı ile damadını tabanca ile vurarak öldüren, 7 aylık torununu da ağır yaralayan kadın, emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.
Mersin'in merkez Akdeniz ilçesi Siteler Mahallesi'nde dün gece kızı Güler Azrak (19) ve damadı Ferdi Azrak'ı (29) tabanca ile vurarak öldüren, 7 aylık torunu Berfin'i de başından ağır yaralayan Meryem D.'nin (39) Mersin Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusu tamamlandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından bugün elleri arkadan kelepçeli olarak adliyeye sevk edilen cinayet şüphelisi kadın, gazetecilerin "Neden yaptın?" şeklindeki sorusuna, "Namus için yaptım. Kızım namusunu kirletti, ben de yaptım" diye yanıt verdi. Meryem D., "Torununuzu neden vurdunuz?" sorusuna ise, "Yanlışlık oldu" cevabını verdi. "Pişman mısınız?"sorusuna da "Pişman değilim" yanıtını veren zanlı, Mersin Devlet Hastanesi'ndeki sağlık kontrolünün ardından Mersin Adliyesi'ne götürüldü.
(HSK-CC-Y)

11.02.2013 16:46:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT