1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kız Öğrenci Sınıfın Camından Düşerek Ağır Yaralandı

Kız Öğrenci Sınıfın Camından Düşerek Ağır Yaralandı

Kız Öğrenci Sınıfın Camından Düşerek Ağır Yaralandı
A+A-

Esenler'de bir ilköğretim okulunun 4. katındaki sınıfın camından aşağı düşen 14 yaşındaki kız öğrenci, ağır şekilde yaralandı. İntihar teşebbüsü ihtimali üzerinde duran polis, olayla ilgili soruşturma

Esenler'de bir ilköğretim okulunun 4. katındaki sınıfın camından aşağı düşen 14 yaşındaki kız öğrenci, ağır şekilde yaralandı. İntihar teşebbüsü ihtimali üzerinde duran polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
Edinilen bilgilere göre olay Ressam Sevket Dağ İlkögretim Okulu'nda meydana geldi. 8. sınıf öğrencisi B.M. (14) isimli kız öğrenci, henüz belirlenemeyen bir nedenle 4. kattaki sınıfının camından aşağı düştü. Okul bahçesindeki beton zemine çakılan B.M. için arkadaşları ve öğretmenleri ambulans çağırdı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri küçük ögrenciyi Bağcılar Egitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldirdi. Tedavi altına alınan öğrencinin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.
Olayı gören öğrenciler, arkadaşlarının bir anda önlerine düştüğünü ve çok korktuklarını söylerken, olayla ilgili soruşturma başlatan polis, intihar teşebbüsü ihtimali üzerinde duruyor.
(ÖFA-ÖK-Y)

19.12.2012 16:05:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT