1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kız Arkadaşını Eve Bırakan Şahsı Bıçakladılar

Kız Arkadaşını Eve Bırakan Şahsı Bıçakladılar

Kız Arkadaşını Eve Bırakan Şahsı Bıçakladılar
A+A-

İzmit Kuruçeşme'de, kız arkadaşını evine bırakmak isteyen genç, kız arkadaşının akrabası ve arkadaşları tarafından darp edilerek 8 yerinden bıçaklandı. Olay, İzmit Kuruçeşme'de meydana geldi. Kız a

İzmit Kuruçeşme'de, kız arkadaşını evine bırakmak isteyen genç, kız arkadaşının akrabası ve arkadaşları tarafından darp edilerek 8 yerinden bıçaklandı.
Olay, İzmit Kuruçeşme'de meydana geldi. Kız arkadaşı Esra C'yi evine bırakmak isteyen Halit M (26), kız arkadaşının akrabası ve arkadaşları tarafından darp edildikten sonra bıçaklandı.
Evin önüne geldiğinde Esra C'nin kuzeni Mehmet C ile karşılaşan Halit M, aracıyla oradan uzaklaşmak istedi. Mehmet C (23), yanına F.B. (25), Aydın A. (38) ve Recep K (33) isimli arkadaşlarını alarak Halit M'nin aracını takip etmeye başladı. Bir süre sonra aracı durduran 4 kişi, Halit M'yi araçtan indirerek darp etmeye başladı. Şahıslardan F.B, yanındaki bıçakla Halit M'yi bacağından 8 defa bıçakladı.
Halit M, olay yerine gelen ambulansla Konak Hastanesi'ne kaldırıldı.
Diğer 4 kişi ise İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından olay yerinde gözaltına alındı. İşlemleri tamamlanan Mehmet C, F.B, Aydın A ve Recep K adliyeye sevk edildi.
(NA-MA-HO-Y)

11.01.2013 18:05:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT