1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kız Arkadaşını Eve Bırakan Şahsı Bıçakladılar
Kız Arkadaşını Eve Bırakan Şahsı Bıçakladılar

Kız Arkadaşını Eve Bırakan Şahsı Bıçakladılar

İzmit Kuruçeşme'de, kız arkadaşını evine bırakmak isteyen genç, kız arkadaşının akrabası ve arkadaşları tarafından darp edilerek 8 yerinden bıçaklandı. Olay, İzmit Kuruçeşme'de meydana geldi. Kız a

A+A-
İzmit Kuruçeşme'de, kız arkadaşını evine bırakmak isteyen genç, kız arkadaşının akrabası ve arkadaşları tarafından darp edilerek 8 yerinden bıçaklandı.
Olay, İzmit Kuruçeşme'de meydana geldi. Kız arkadaşı Esra C'yi evine bırakmak isteyen Halit M (26), kız arkadaşının akrabası ve arkadaşları tarafından darp edildikten sonra bıçaklandı.
Evin önüne geldiğinde Esra C'nin kuzeni Mehmet C ile karşılaşan Halit M, aracıyla oradan uzaklaşmak istedi. Mehmet C (23), yanına F.B. (25), Aydın A. (38) ve Recep K (33) isimli arkadaşlarını alarak Halit M'nin aracını takip etmeye başladı. Bir süre sonra aracı durduran 4 kişi, Halit M'yi araçtan indirerek darp etmeye başladı. Şahıslardan F.B, yanındaki bıçakla Halit M'yi bacağından 8 defa bıçakladı.
Halit M, olay yerine gelen ambulansla Konak Hastanesi'ne kaldırıldı.
Diğer 4 kişi ise İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından olay yerinde gözaltına alındı. İşlemleri tamamlanan Mehmet C, F.B, Aydın A ve Recep K adliyeye sevk edildi.
(NA-MA-HO-Y)

11.01.2013 18:05:21 TSI

HABERE YORUM KAT