1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kitap Okudular, Ödül Kazandılar

Kitap Okudular, Ödül Kazandılar

Kitap Okudular, Ödül Kazandılar
A+A-

Kırşehir'in Çiçekdağı İMKB Atatürk Ortaokulu tarafından düzenlenen 1.Kitap Okuma Yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, Çiçekdağı İM

Kırşehir'in Çiçekdağı İMKB Atatürk Ortaokulu tarafından düzenlenen 1.Kitap Okuma Yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.
Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, Çiçekdağı İMKB Atatürk Ortaokulunda Kitap Okuma yarışmasında dereceye giren öğrencileri altın ve kol saati ile ödüllendirdi. Arslan, İMKB Atatürk Ortaokulunda 1. Dönemin başlarında başlatılan, Türkçe öğretmenleri tarafından belirlenen kitapları okuyan öğrenciler arasında sınav yapıldığını belirterek, "Sınava kitap okuyan 150 kadar öğrencimiz katıldı. Bu öğrenciler arasından 1. 2.ve 3. olan öğrenciler için ödül töreni düzenledik ve birinci olan öğrencimize çeyrek altın, ikinci ve üçüncü olan öğrencilerimize de birer kol saati hediye ettik" dedi.
Ödüllü yarışmaların öğrencileri motive ettiğini ifade eden Arslan, "Okullarımızda öğrencileri okumaya yönlendirecek bu tür kampanyaları bundan sonra da sürdüreceğiz. Tüm öğrencilerimizden yarı yıl tatilinde bol bol kitap okumalarını istiyorum" diye konuştu.
(ÖE-ZB-Y)

26.01.2013 12:57:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT