1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kitap fuarı 22 Nisan'da açılıyor

Kitap fuarı 22 Nisan'da açılıyor

Kitap fuarı 22 Nisan'da açılıyor
A+A-

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 22-30 Nisan tarihleri arasında 'Kitapla Barış' sloganı ile 2. Van Kitap Fuarı düzenleniyor.

100'e yakın kitapevi, 60 tanınmış edebiyatçının da katılacağı fuarda, 30 panel, söyleşi ve dinleti de  yapılacak. 

Van Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından bu yıl 22-30 Nisan tarihlerinde 'Kitapla Barış' sloganı ile 2. Van Kitap Fuarı düzenlenecek. İki aydan fazla bir süredir hazırlıkları yapılan 2. Van Kitap Fuarı ile ilgili tüm çalışmalar tamamlandı. 

Fuara katılacak tüm konuklar ve kitapevleri kesinleşirken, fuarın programı ise kısa bir süre içerisinde açıklanacak. Kitap fuarına Van ve çevre illerden binlerce kişinin katılması beklenirken, fuar boyunca her gün söyleşi, panel ve dinletiler de olacak. 100'e yakın kitapevi, 60 tanınmış edebiyatçının da katılacağı fuar boyunca, 30 panel, söyleşi ve şiir dinletileri de düzenlenecek. Van Ticaret ve Sanayi Odası bahçesinde yapılacak olan fuarın 22 Nisan Cuma günü açılacak. Sabah saat 10.00'dan akşam saat 20.00'a kadar açık olacak fuar boyunca, yazarlar imza günleri ile kitapseverlerle buluşacak. 4 bin 700 metrekare alanda yapılacak olan kitap fuarı, kent merkezinde bulunması nedeniyle aynı zamanda herkesin kolay bir şekilde ulaşabileceği bir alan konumunda. 

A+A-

HABERE YORUM KAT