1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kış Ortasında Yüzüyorlar

Kış Ortasında Yüzüyorlar

Kış Ortasında Yüzüyorlar
A+A-

Erzurum'da artık kış ortasında bile yüzme havuzunda yüzüle biliyor. Bir yandan yeni Olimpik Yüzme Havuzunu bekleyen Erzurum halkı bir yandan da yarı olimpik yüzme havuzunda yüzüyor. Dışarıda eksi 20 d

Erzurum'da artık kış ortasında bile yüzme havuzunda yüzüle biliyor. Bir yandan yeni Olimpik Yüzme Havuzunu bekleyen Erzurum halkı bir yandan da yarı olimpik yüzme havuzunda yüzüyor. Dışarıda eksi 20 derece soğuk varken, GHSİM Yüzme Kavuzu'nda sporcular ve vatandaşlar yüzmenin keyfini yaşıyor. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nda müsabık sporcuların yanı sıra vatandaşlar da yüzüyor. Dışarıda eksi 20 derece soğuğa rağmen yüzme havuzunda yüzen vatandaşlar, "Dışarısı soğuk ama yüzme havuzu çok sıcak. Biz havuzda gönlümüzce yüzüyoruz" dedi.
HAVUZUN KAPILARI YAZ KIŞ AÇIK
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme Havuzunun son yıllarda 12 ay süreyle halka ve sporculara açık olduğunu belirten Yüzme Havuzu Tesis Müdürü Hikmet Palandöken, " Yaz kış demeden havuzun kapılarını herkese açık tutuyoruz" dedi. Yarı olimpik ölçülere sahip yüzme havuzu Cumartesi ve Pazar günleri de halka açık seanslarla hizmet veriyor. Yüzme havuzunun kapılarının her mevsim açık olması şehirde de büyük bir mutluluk yaşatıyor.
(ERZ-AT-Y)

08.02.2013 15:44:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT