1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kış Dönemi Gençlik Kampları Başlıyor Kırşehir
Kış Dönemi Gençlik Kampları Başlıyor  Kırşehir

Kış Dönemi Gençlik Kampları Başlıyor Kırşehir

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce Kış Dönemi Gençlik Kamplarının açıldığı ve son başvuru tarihinin 8 Şubat 2013 olduğu bildirildi. Aç

A+A-
Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce Kış Dönemi Gençlik Kamplarının açıldığı ve son başvuru tarihinin 8 Şubat 2013 olduğu bildirildi.
Açıklamada, "Gençlik Spor Bakanlığınca 16 Şubat 7 Mart 2013 tarihleri arasında Antalya'da Kış Dönemi Gençlik Kampı yapılacak olup, kampa 17-24 yaş grubundaki gençler katılacaktır. Kış dönemi gençlik kampına katılmak isteyen gençlerin Gençlik Hizmetleri Spor İl MüdürlüğüGençlik Merkezine müracaat etmeleri gerekmektedir.
Son başvuru tarihi 8 Şubat 2013 tarihine kadar yapılacaktır. Kampa katılacak gençler; basketbol, voleybol, mini golf, tenis, masa tenisi, paintball, okçuluk gibi sportif aktivitelerin yanı sıra tiyatro ve gezi aktivitelerinden faydalanma fırsatı yakalayacaklardır" ifadesinde bulunuldu.
(AEK-AÖ-Y)

01.02.2013 12:02:18 TSI

HABERE YORUM KAT