1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kış Dönemi Gençlik Kampları Başlıyor Kırşehir

Kış Dönemi Gençlik Kampları Başlıyor Kırşehir

Kış Dönemi Gençlik Kampları Başlıyor  Kırşehir
A+A-

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce Kış Dönemi Gençlik Kamplarının açıldığı ve son başvuru tarihinin 8 Şubat 2013 olduğu bildirildi. Aç

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce Kış Dönemi Gençlik Kamplarının açıldığı ve son başvuru tarihinin 8 Şubat 2013 olduğu bildirildi.
Açıklamada, "Gençlik Spor Bakanlığınca 16 Şubat 7 Mart 2013 tarihleri arasında Antalya'da Kış Dönemi Gençlik Kampı yapılacak olup, kampa 17-24 yaş grubundaki gençler katılacaktır. Kış dönemi gençlik kampına katılmak isteyen gençlerin Gençlik Hizmetleri Spor İl MüdürlüğüGençlik Merkezine müracaat etmeleri gerekmektedir.
Son başvuru tarihi 8 Şubat 2013 tarihine kadar yapılacaktır. Kampa katılacak gençler; basketbol, voleybol, mini golf, tenis, masa tenisi, paintball, okçuluk gibi sportif aktivitelerin yanı sıra tiyatro ve gezi aktivitelerinden faydalanma fırsatı yakalayacaklardır" ifadesinde bulunuldu.
(AEK-AÖ-Y)

01.02.2013 12:02:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT