1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kış Dönemi Gençlik Kampları

Kış Dönemi Gençlik Kampları

Kış Dönemi Gençlik Kampları
A+A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini temin etmek amacıyla Antalya'da kış dönemi gençlik kampı yapılac

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini temin etmek amacıyla Antalya'da kış dönemi gençlik kampı yapılacak.
Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini temin etmek amacıyla Antalya'da 5 gün boyunca kış dönemi gençlik kampı açılacak. 2013 yılında daha fazla gencin kamplardan yararlanabilmesi için ilk defa açılacak olan 17-24 yaş grubuna yönelik ücretsiz kış kampı, 16 Şubat-7 Mart 2013 tarihlerinde 4 dönem halinde düzenlenecek. Kamplara başvurular 28 Ocak-8 Şubat 2013 tarihleri arasında Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü içerisinde bulunan Gençlik Merkezleri'ne yapılacak. Ücretsiz olan kamplara katılmak isteyenlerin 4 Şubat 2013 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Gençlik Merkezi'ne başvurmaları gerekiyor.
(ŞG-Y)

02.02.2013 11:41:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT