1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kırşehir Belediye Meclisi 2013 Yılının İlk Toplantısını Yaptı

Kırşehir Belediye Meclisi 2013 Yılının İlk Toplantısını Yaptı

Kırşehir Belediye Meclisi 2013 Yılının İlk Toplantısını Yaptı
A+A-

Kırşehir Belediye Meclisi gündemindeki konuları görüşüp karara bağlamak üzere Meclis Başkan Vekili Veli Şahin başkanlığında bir araya geldi. Açılış ve yoklamanın ardından 2013 yılının ilk Meclis to

Kırşehir Belediye Meclisi gündemindeki konuları görüşüp karara bağlamak üzere Meclis Başkan Vekili Veli Şahin başkanlığında bir araya geldi.
Açılış ve yoklamanın ardından 2013 yılının ilk Meclis toplantısını açan Meclis Başkan Vekili Veli Şahin, yeni yılın Kırşehir halkına hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak, Belediye çalışmalarında 2013 yılının altın harflerle yazılacağı bir dönem olması temennisinde bulundu.
Kırşehir Belediye Meclis Salonu'nda 2013 yılının ilk toplantısını gerçekleştiren Belediye Meclis Üyeleri toplantıda 6 Aralık 2012 tarihli Meclis kararlarının okunmasının ardından sözleşmeli personel ücretleri görüşülerek karara bağladı. Meclis gündeminde yer alan 4. gündem maddesi olan Denetim Komisyonu seçimi yapıldı. Seçim sonrasında Erdal Akkuş, Bayram Sarı, Mehmet Göçmen, Ömer Dağlı ve Vehbi Kılıç'ın aday olduğu Denetim Komisyonu seçimi, gizli oyla gerçekleştirildi. Oylama sonrası Erdal Akkuş ve Bayram Sarı, yirmişer oy alarak Denetim Komisyonu'na seçildi.
Belediye Meclisi gündeminde yer alan diğer konuları görüşerek karara bağladı.
(EÖ-AEK-AÖ-Y)

07.01.2013 11:36:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT