1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kırklareli İl Öğrenci Meclisi Başkanı Sevtap Olduruk Oldu

Kırklareli İl Öğrenci Meclisi Başkanı Sevtap Olduruk Oldu

Kırklareli İl Öğrenci Meclisi Başkanı Sevtap Olduruk Oldu
A+A-

Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi Öğrencisi Sevtap Olduruk, Kırklareli İl Öğrenci Meclisi Başkanlığı'na seçildi.Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde, adayların kıyasıya yarıştığı seçimlerde, 39 oy

Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi Öğrencisi Sevtap Olduruk, Kırklareli İl Öğrenci Meclisi Başkanlığı'na seçildi.
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde, adayların kıyasıya yarıştığı seçimlerde, 39 oydan 20'ini alan Sevtap Olduruk, İl Öğrenci Meclisi Başkanlığı'na seçildi. 3 adayın olduğu İl Öğrenci Meclisi Başkan Seçimleri'nde Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi Öğrencisi Sevtap Olduruk 20, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Öğrencisi Selin Erginer 16, Lüleburgaz Lisesi Öğrencisi Kubilay Kocaman 3 oy aldı.
İl Öğrenci Meclis Başkanı Sevtap olduruk; "gençlerin yaşam enerjisini kullanarak ve el ele vererek bir şeyler yapabileceklerini mümkün kılmak için çalışacağım" dedi.
Bir Başkanın sağlam projeleri olması gerektiğini belirten Olduruk;
"Bir başkanın durduğu noktadan herkes için ve her yer için formül yazar gibi hazır projeler üretmesi itiraf edeyim samimi gelmiyor. Ben bunun yerine tıpkı yaşam gibi esnek, genişletebilir, herkesi ihtiyacına göre ve üretimine herkesin katıldığı projeleri teklif ediyorum. Resmi evraklarda öğrenci temsilcisi olarak adlandırılacağım ama gerçekte sizin sorunlarımızı çözmek için etkin kılacağım" dedi.

18.12.2012 15:29:18 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT