1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kırklareli İl Emniyet Müdürü Aktaş'tan Yetiştirme Yurdu Öğrencilerine Ve Huzur Evi Sakinlerine Ziyaret

Kırklareli İl Emniyet Müdürü Aktaş'tan Yetiştirme Yurdu Öğrencilerine Ve Huzur Evi Sakinlerine Ziyaret

Kırklareli İl Emniyet Müdürü Aktaştan Yetiştirme Yurdu Öğrencilerine Ve Huzur Evi Sakinlerine Ziyaret
A+A-

-Kırklareli İl Emniyet Müdürü Aktaş'tan Yetiştirme Yurdu Öğrencilerine ve Huzur Evi Sakinlerine ziyaretKırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Eşi Nermin Aktaş, İl Emniyet Müdür Yardımcıları Rahmi

-Kırklareli İl Emniyet Müdürü Aktaş'tan Yetiştirme Yurdu Öğrencilerine ve Huzur Evi Sakinlerine ziyaret
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Eşi Nermin Aktaş, İl Emniyet Müdür Yardımcıları Rahmi Yılmaz Eşi Nilgün Yılmaz, Kemal Serbes Eşi Semiray Serbes, Tayfun Oktay Eşi Nilgün Oktay Kırklareli Erkek Yetiştirme Yurdu, Kız Yetiştirme Yurdu ve Huzur Evini ziyaret etti.
Emniyet Müdür Aktaş ve beraberindekiler, ilk olarak erkek yetiştirme yurdu öğrencilerini ziyaret etti. Öğrenciler ile tek tek konuşan Aktaş, öğrencilerin sıkıntılarını dinledi. Erkek yetiştirme yurdu müdürü Hakan Yağan, çocukların herhangi bir eksikliklerinin olmadığını, yapılan ziyaretlerden ötürü çocukların mutlu olduğunu söyledi.
Erkek yurdundan ayrılan Aktaş ve beraberindekiler buradan Huzurevine geçti. Huzurevi sakinleriyle konuşan Aktaş, herhangi bir eksikliklerinin olması halinde canı gönülden yardım edeceklerini söyledi. Son olarak Aktaş ve beraberindekiler kız yetiştirme yurduna ziyaret gerçekleştirdi.

31.01.2013 17:57:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT