1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kırıkkale'de 54 Bin 126 Öğrenci Karne Aldı

Kırıkkale'de 54 Bin 126 Öğrenci Karne Aldı

Kırıkkalede 54 Bin 126 Öğrenci Karne Aldı
A+A-

Kırıkkale'de 54 bin 126 öğrenci okullarda düzenlenen törenlerle birinci dönem karnelerini aldı. Namık Kemal İlköğretim Okulunda düzenlenen törene, Vali Yardımcısı Yusuf Karacaev, Garnizon Komutanı

Kırıkkale'de 54 bin 126 öğrenci okullarda düzenlenen törenlerle birinci dönem karnelerini aldı.
Namık Kemal İlköğretim Okulunda düzenlenen törene, Vali Yardımcısı Yusuf Karacaev, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selçuk Bayraktaroğlu, Kırıkkale Belediye Başkan Vekili Halil Danacı, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ali Okur, eğitim çalışanları, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Okur, burada yaptığı konuşmada, kentte okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında eğitim ve öğrenim gören 54 bin 126 öğrenci bugün okullarda düzenlenecek olan törenlerle karnelerini aldıklarını belirterek, ikinci dönem eğitiminin 11 Şubat'ta başlayacağını söyledi.
Öğrencilere karnelerini vererek başarılar dileyen Kırıkkale Vali Yardımcısı Yusuf Ziya Karacaev ise bütün öğrencilerin başarılı olduğunu söyledi.
Öğrencilerden çok çalışmaları ve çok kitap okumalarını isteyen Karacaev, "Okuyan insanlar bulunduğu her yerde farklı olurlar. Diğerlerine göre bilgi darağaçları çok daha geniş olur" dedi.
(VY-BÖ)

25.01.2013 13:56:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT