1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kırıkkale Polisine 'etkili İletişim Ve Liderlik' Semineri Verildi

Kırıkkale Polisine 'etkili İletişim Ve Liderlik' Semineri Verildi

Kırıkkale Polisine etkili İletişim Ve Liderlik Semineri Verildi
A+A-

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü personeline "Etkili İletişim ve Liderlik" konulu eğitim semineri verildi. Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube müdürler

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü personeline "Etkili İletişim ve Liderlik" konulu eğitim semineri verildi.
Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube müdürleri, birim amirleri ve polis memurlarına yönelik "Etkili İletişim ve Liderlik" konulu eğitim semineri düzenlendi. Seminere konuşmacı olarak katılan Dr. Mahmut Naci Çuhacı, insanların birbirleri ile etkili bir şekilde konuşması için aynı seviyeye gelmeleri gerektiğini kaydetti. İletişimin en önemli unsurlarından birisinin yüz yüze konuşmak, görüşmek olduğunu ifade eden Çuhacı, "İnsanlarla iletişim kurmak için onlarla ayını seviyeye gelmeniz lazım. Çocuklarınızla iletişim için onunla göz hizasına gelmelisiniz. Etkili iletişim buradan başlar. Ben her zaman için insanlarla yüz yüze olduğum platformların peşinde koşuyorum. Liderlik dediğimiz zaman ortak aklı bu şekilde kurabiliriz. 'Her gün bir yerden göçmek ne iyi. Her gün bir yere konmak ne güzel. Bulanmadan, donmadan akmak ne hoş. Dünle beraber gitti cancağızım, ne kadar söz varsa düne ait. Şimdi yeni şeyler söylemek lazım' bu sözden yola çıkarak insanların her gün yeni şeyler söylemesi gerekiyor ve o şekilde yeni bilgiler alması gerekiyor." dedi.
Seminere, İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yakup Şahan, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, birim amirleri ve çok sayıda emniyet mensupları katıldı.
(VY-BÖ)

07.01.2013 17:57:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT