1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kırgızistan Milletvekillerinden Başkan Keskin'e Ziyaret

Kırgızistan Milletvekillerinden Başkan Keskin'e Ziyaret

Kırgızistan Milletvekillerinden Başkan Keskine Ziyaret
A+A-

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Kırgızistan milletvekillerini ağırladı. Kırgızistan'ın Osh şehrinden Milletvekili Nuradil Balbaevich ve beraberindeki parlamenterler Başkan Keskin'i makamınd

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Kırgızistan milletvekillerini ağırladı.
Kırgızistan'ın Osh şehrinden Milletvekili Nuradil Balbaevich ve beraberindeki parlamenterler Başkan Keskin'i makamında ziyaret etti. Birtakım temaslarda bulunmak üzere Bursa'ya gelen milletvekili heyeti, Başkan Keskin'e yaptıkları ziyarette kendisine Kırgızistan'ın geleneksel kalpağı ile Osh şehrini anlatan bir dergi hediye etti.
Milletvekili Nuradil Balbaevich, Yıldırım Belediyesi ile Osh şehrine birkaç kilometre uzaklıkta olan Özgen şehri ile Yıldırım'ın kardeş şehir olmasından mutluluk duyduklarını ve Yıldırım'da yapılan hizmetleri yakından takip ettiklerini belirtti.
Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Kırgızistan milletvekillerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyerek, Kırgızistan ve Türkiye arasında dostluk köprülerinin iki ülkenin şehirleri arasında kurulan kardeşlik ilişkilerini geliştirdiğine dikkat çekti.
Başkan Keskin, mayıs ayında Kırgızistan'ın Özgen şehrine yapacağı ziyaret sırasında Osh şehrine de uğramak istediğini söyledi.
(MŞ)

06.02.2013 15:49:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT