1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kimse Yok Mu? Dernek Yönetimi Vali Büyük'ü Ziyaret Etti

Kimse Yok Mu? Dernek Yönetimi Vali Büyük'ü Ziyaret Etti

Kimse Yok Mu? Dernek Yönetimi Vali Büyükü Ziyaret Etti
A+A-

Kimse Yok Mu? Derneği Sakarya Şube Başkanı Ziya Tok, Şube Müdürü Mevlüt Kızılay ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Valisi Mustafa Büyük'ü ziyaret etti. Ziyarette Kimse Yok Mu Derneğinin 2012 yılı f

Kimse Yok Mu? Derneği Sakarya Şube Başkanı Ziya Tok, Şube Müdürü Mevlüt Kızılay ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Valisi Mustafa Büyük'ü ziyaret etti.
Ziyarette Kimse Yok Mu Derneğinin 2012 yılı faaliyet raporu ve 2013 yılına yönelik hedefleri hakkında Vali Büyük'le bilgi alışverişinde bulunuldu.
2012 yılında yapılan giyim, sağlık ve nakdi yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirten Kimse Yok Mu Derneği üyeleri, 2013 yılına yönelik hedeflerinde ise gıda, sağlık, giyim ve nakdi yardımların yanında organizasyonlar ve sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçireceklerini belirttiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sakarya Valisi Mustafa Büyük de, Kimse Yok Mu Derneği'nin gerek yurt içi, gerekse yurt dışı faaliyetlerinin takdire değer olduğunu söyledi.
(SC-İÇ)

29.01.2013 10:57:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT