1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kimse Yok Mu Derneği Yardımlarına Devam Ediyor

Kimse Yok Mu Derneği Yardımlarına Devam Ediyor

Kimse Yok Mu Derneği Yardımlarına Devam Ediyor
A+A-

Kimse Yok Mu Derneği Manisa Şubesi Bayındırlık Mahallesi'nde ihtiyaç sahibi ailelerin giyim ve gıda ihtiyaçlarını karşıladı. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kimse Yok Mu Derneği Manisa Şube Müdü

Kimse Yok Mu Derneği Manisa Şubesi Bayındırlık Mahallesi'nde ihtiyaç sahibi ailelerin giyim ve gıda ihtiyaçlarını karşıladı.
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kimse Yok Mu Derneği Manisa Şube Müdürü Abdurrahman Avınç, "Bu yıl birçok ihtiyaç sahibi ailemize giyim, gıda, ev eşyası gibi yardımlar yapıldı. Önümüzdeki yılda aynı bu şekilde bu ailelerimize artarak yardım yapmaya devam edilecektir. Bu yardımları yapmamızda bizlere destek veren Manisalılara Teşekkür eder Yeni yıllarını şimdiden hayırlı olmasını dileriz." dedi.
Hayırseverlere devam eden yardım kampanyalarına destek çağrısında da bulunan Avınç, "Bu kampanyalar, Filistinli Yetimler Kampanyası, Somali Öğrenciler Kampanyası, Sudan Katarakt Göz Ameliyat Kampanyası, Afrika Su Kuyusu ve yurt içi ihtiyaç sahibi binlerce ailelerimizin yardım kampanyaları devam etmektedir." dedi.
(AY-ÖND-Y)

24.12.2012 18:18:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT