1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Kim Kardashian'dan Şampanya Hadisesi !

Kim Kardashian'dan Şampanya Hadisesi !

Kim Kardashian'dan Şampanya Hadisesi !
A+A-

Dünyaca ünlü manken Kim Kardashian yine adından çok söz ettirecek. Paper dergisinin kapak fotoğrafı için verdiği pozda poposu üzerinde duran kadehi şampanya ile dolduran Reality Show yıldızı Kim Kardashian yine gündemi kaptı.

Merkezi New York'ta olan Paper dergisi, kış sayısı için kapağında Kim Kardashian'ın anadan doğma fotoğrafına yer verdi. Dergi tarafından internette yayınlanan bu fotoğraflar kendinden çok fazla söz ettirecek gibi görünüyor. Sanal aleme bomba gibi düşen ve Kim'in sadece inci takı ve siyah eldivenleri ile verdiği bu poz sansasyon yaratacak türden.

 

Fotoğrafların çekimi ise ünlü fotoğrafçı Jean Paul Goude tarafından Paris'te geçtiğimiz Eylül ayında tamamlanmış. Goude'nin uzun seneler önce çektiği "Champagne Incident" yani Türkçe karşılığı ile "Şampanya Vakası" fotoğrafı bu kez 34 yaşındaki ünlü yıldız Kim Kardashian ile yeniden canlandırıldı. 

 

kim.jpg


Fotoğrafta da göründüğü üzere; Kim Kardashian elinde Şampanya Şişesi ve Poposundaki Kadehle yıllar önce çekilen o meşhur sahneyi bu kez üzerinde siyah bir elbiseyle yeniden canlandırdı. 


19 Kasım'da satışa sunulacak olan Paper'in yeni sayısı, amacının ne olduğunu kısaca belirtmek için yaptığı açıklamada "İnterneti Alt Üst Etmek" diye vurguladı. Ayrıca bu amaçları için Kim Kardashian'dan daha iyi bir isim bulamayacaklarını da belirten derginin yeni sayısı merakla bekleniyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT