1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kilis'te Motosiklet Uygulamaları Arttı

Kilis'te Motosiklet Uygulamaları Arttı

Kiliste Motosiklet Uygulamaları Arttı
A+A-

Kilis'te trafik ekipleri, birlikte motosikletler üzerinde uygulamalarını sıklaştırdı. Edinilen bilgiye göre, Türkiye'de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis'te, motosiklete b

Kilis'te trafik ekipleri, birlikte motosikletler üzerinde uygulamalarını sıklaştırdı.
Edinilen bilgiye göre, Türkiye'de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis'te, motosiklete binenlerin sayısında artış olması nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, kentin çeşitli noktalarında motosiklet üzerinde uygulama yapıyor.
Motosikletler üzerinde denetimlerini sürdüren trafik ekipleri, günün belirli saatlerinde en az 2 kez uygulama noktası oluşturarak, denetimlerini sıklaştırdı. 18 yaşından küçük gençlerin motosiklete binerek trafik güvenliğini tehlikeye düşürmemesi için denetimlerin arttırdığı belirtildi.
Trafik uygulamalarında Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, tarafından 40 araç sürücüsüne 4 bin 731 TL para cezası kesildi. Bölge Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin uygulamalarında ise 10 araç sürücüsüne 2 bin 12 TL 50 kuruş para cezası kesildi.
(MAD-MAD-MO-OK-Y)

15.02.2013 12:06:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT