1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kılınç; "basınımız Aydın'ımızı En İyi Şekilde Tanıtıyor

Kılınç; "basınımız Aydın'ımızı En İyi Şekilde Tanıtıyor

Kılınç; basınımız Aydınımızı En İyi Şekilde Tanıtıyor
A+A-

AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç; "Yerel ve yaygın basında görev yapan basın çalışanlarımız Aydın'ı en iyi şekilde tanıtmaya gayret ediyor" dedi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dol

AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç; "Yerel ve yaygın basında görev yapan basın çalışanlarımız Aydın'ı en iyi şekilde tanıtmaya gayret ediyor" dedi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, mesajında şu ifadeleri kullandı: "Zor şartlar altında toplumun bilgilendirilmesi, ülke menfaatine yönlendirilmesi ve aydınlatılması gibi kutsal bir görevi yerine getirmekte olan basın çalışanlarının bu anlamlı günlerini içtenlikle kutluyorum. Gerek yerel, gerekse yaygın basında ilimizde görev yapan basın çalışanlarının, Aydın'ı en iyi şekilde tanıtma gayretinde olduklarından şüphemiz yoktur. Basınımızın geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu konulara gerekli duyarlılığı göstereceğine ve basının evrensel çalışma ilkelerinden vazgeçmeyeceğine inanıyorum. Toplumun çıkarlarını göz önünde bulundurarak halkın doğru haber alma özgürlüğü yolunda hizmet etmek gibi büyük bir görevi üstlenen gazeteci arkadaşlarımızın, tarafsız ve ilkeli yayınlarıyla vatandaşlarımızın haber alma hakkına gösterdikleri özen bilinen bir gerçektir. Bu vesileyle başta Aydın'ımızın basın sektöründe görevlerini yapan değerli basın mensuplarımız olmak üzere, bu görevi ifa eden tüm çalışan gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim"
(MB-İK)

09.01.2013 16:56:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT