1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kılıçdaroğlu'ndan Tepebaşı Belediyesi'ne Ziyaret

Kılıçdaroğlu'ndan Tepebaşı Belediyesi'ne Ziyaret

Kılıçdaroğlundan Tepebaşı Belediyesine Ziyaret
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ı makamında ziyaret etti. Eskişehir temasları çerçevesinde Tepebaşı Belediyesi'ni ziya

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ı makamında ziyaret etti.
Eskişehir temasları çerçevesinde Tepebaşı Belediyesi'ni ziyaret eden Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin örnek kenti Eskişehir'de sosyal demokrat yerel yönetim anlayışının en iyi örneklerinden biri olan Tepebaşı Belediyesi'nde olmaktan mutluyum. Tepebaşı Belediye Başkanımız Sayın Dt. Ahmet Ataç, gerçekleştirdiği projeler ve örnek bir sosyal demokrat belediye başkanı olarak partimizin gurur duyduğu bir isim" dedi.
Daha sonra Başkan Ataç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Tepebaşı Belediyesi tarafından yaptırılan Atatürk fotoğraflarından oluşan yeni yıl takvimi hediye etti.
Ziyaretin ardından CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve beraberindeler, Tepebaşı Belediyesi hizmet binası yanından bulunan taksi durağını ziyaret ederek şoförlerle sohbet etti.
(KÇ-MŞ-Y)

30.01.2013 15:55:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT