1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kılıçdaroğlu Van'da Kadınlarla Buluştu

Kılıçdaroğlu Van'da Kadınlarla Buluştu

Kılıçdaroğlu Van'da Kadınlarla Buluştu
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Van'daki sivil toplum kuruluşlarının kadın temsilcileri ve partisinin kadın kolları üyeleriyle bir araya geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu, Van'da il başkanları toplantısının ardından kentteki bir otelde sivil toplum kuruluşlarının kadın temsilcileri ve partisinin kadın kolları üyeleriyle buluştu. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, toplantı öncesinde kentte düzenlenen okullar arası futbol turnuvasında birinci olan Mustafa Cengiz Ortaokulu kız futbol takımı sporcuları tarafından çiçekle karşılandı. Kılıçdaroğlu, bir süre öğrencilerle sohbet ettikten sonra Van kadınlar buluşması toplantısına geçti. Toplantı öncesi CHP İl Başkanı Mehmet Kurukcu tarafından Kılıçdaroğlu'na plaket takdim edildi. 

Van kadınlar buluşması toplantısı basına kapalı devam etti. Toplantıya Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Van İl Kadın Kolları Başkanı Sema Canlı ve Van İl Başkanı Mehmet Kurukçu, kadın örgütleri temsilcileri katıldı.

4-433.jpg

3-512.jpg

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT