1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kılıçdaroğlu Avşar kızını bombaladı...

Kılıçdaroğlu Avşar kızını bombaladı...

Kılıçdaroğlu Avşar kızını bombaladı...
A+A-

Çok sert açıklama geldi....Geçtiğimiz günlerde çokça tartışılan Ak Saray için olumlu açıklama yapan Hülya Avşar'a çok ağır sözler Kemal Kılıçdaroğlu'ndan geldi.Avşar kızına adeta kan kusan Kılıçdaroğlu yalka sözüyle gündemi sarstı...

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kendisine tazminat davası açan sanatçı Hülya Avşar'ı ağır sözlerle eleştirdi. Kılıçdaroğlu, "Yalakadan sanatçı olmaz" dedi.

OLAY FİTİLENDİ

Hülya Avşar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na geçen hafta Cumhurbaşkanlığı Ak Sarayı için kullandığı ifadelerlekişilik haklarını zedelediği ve toplumsal onurunu aşağıladığı gerekçesiyle 50 bin liralık tazminat davasıaçtı.


GÜNDEMİ SARSACAK OLAY SÖZ

Konuya ilişkin konuşan Kılıçdaroğlu, “Hülya Avşar kim,  sanatçı mı? Sanatçılığı tartışılır kimse kusura bakmasın. Yalkadan sanatçı olmaz. Sanatçı dik durur, rüzgara karşı yürür” dedi.

 

İşte Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından önemli satır başları;

"YOLSUZLUK OPERASYONLARI UNUTTURULMAYA ÇALIŞILIYOR"

Bilboardları kiralamak istedikama olmadı. 17-25 aralık yolsuzluk operasyonu unutturulmaya çalışılıyor, unutmayacağız.

OPERASYON AÇIKLAMASI

Operasyonlar intikam alma güdüsü ile yapılan operasyondur. Devleti yönetenler devleti intikam güdüsü ile yönetemez.Buyönetim tarzı o kadar belirgin ki devletin televizyonuna yansımış durumda. TRT önyargı ile bilgi toplayıp kamuoyuna yansıtmaya çalışıyor.

HDP İLE  İTTİFAK
Bizim hiç kimseyleittifak yapmaya ihtiyacımızyok. Biz CHP olarak seçime gireceğiz.

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT