1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kılıç: Efendimiz Rahmet Ve Barış Elçisiydi Erzurum

Kılıç: Efendimiz Rahmet Ve Barış Elçisiydi Erzurum

Kılıç: Efendimiz Rahmet Ve Barış Elçisiydi  Erzurum
A+A-

Ak Parti Erzurum İl Başkanı Murat Kılıç, yayınladığı mesajda alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz'in (S.A.V) dünyaya teşriflerinin yıldönümü nedeniyle Erzurumluların ve İslâm Aleminin

Ak Parti Erzurum İl Başkanı Murat Kılıç, yayınladığı mesajda alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz'in (S.A.V) dünyaya teşriflerinin yıldönümü nedeniyle Erzurumluların ve İslâm Aleminin Mevlit Kandili kutladı.
Başkan Kılıç mesajında şu ifadelere yer verdi. "Yaşantısı, davranışları ve hadisleri ile yalnızca geldiği coğrafyaya değil, bütün kainata ışık tutan, yol gösteren sevgili Peygamberimizin (S.A.V) hayatının artık seçmeli ders olarak evlatlarımıza okutuluyor olması bu kutlu gündeki sevinç ve maneviyatımızı daha da artırmıştır. Sevgili Peygamberimizin (S.A.V) bir rahmet ve barış elçisi olduğundan hareketle onun izinde olmanın öneminin daha da belirginleştiği şu önemli günlerde ülkemizin şiddetten uzak, müreffeh ve huzurlu bir liman haline gelmesini Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyor, tüm kardeşlerimizin mübarek Mevlid Kandilini kutluyorum."
(ERZ-AT-Y)

23.01.2013 10:32:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT