1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kıbrıscık Yatırım Haftasına Giriyor

Kıbrıscık Yatırım Haftasına Giriyor

Kıbrıscık Yatırım Haftasına Giriyor
A+A-

Bolu'nun Kıbrıscık ilçesinde iki yeni belediye aracı, tekstil atölyesi ve çok amaçlı salon için muhteşem bir açılış töreni gerçekleştirileceği açıklandı. Bolu'ya 65 kilometre uzaklıkta bulunan Kıbr

Bolu'nun Kıbrıscık ilçesinde iki yeni belediye aracı, tekstil atölyesi ve çok amaçlı salon için muhteşem bir açılış töreni gerçekleştirileceği açıklandı.
Bolu'ya 65 kilometre uzaklıkta bulunan Kıbrıscık ilçesinde Cuma günü halkın günü olacak. İlçe Belediye Başkanı Kemal Aktaş, yeni belediye araçlarından bilgisayar dağıtım törenine, tekstil atölyesi açılışından çok amaçlı salona kadar bütün yatırımların düzenlenecek törenle hizmete gireceğini söyledi. Kıbrıscık'ta 8 Şubat Cuma günü belediyeye tahsis edilen bir itfaiye aracı ve bir adet çöp toplama aracı faaliyete geçecek. Araç teslim töreninin ardından Çok Amaçlı Salon'un açılışı gerçekleştirilecek. Daha sonra Kıbrıscık Belediyesi tarafından 4 yıllık üniversite kazanan 6 öğrenciye tablet bilgisayar dağıtılacak. İlçede son olarak yeni bir tekstil atölyesinin açılışı gerçekleştirilecek.
Belediye Başkanı Kemal Aktaş, açılışların yanı sıra Kıbrıscık pirincini marka yapmak için çalışmaların da sürdüğünü ifade etti.

06.02.2013 14:50:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT