1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kgd'den Mhp'ye 'hayırlı Olsun' Ziyareti

Kgd'den Mhp'ye 'hayırlı Olsun' Ziyareti

Kgdden Mhpye hayırlı Olsun Ziyareti
A+A-

Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu, MHP İl ve İlçe Yönetimi'ni ziyaret etti. KGD Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav ve beraberindekiler, MHP İl ve Merkez İlçe Yönetimini ziya

Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu, MHP İl ve İlçe Yönetimi'ni ziyaret etti.
KGD Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav ve beraberindekiler, MHP İl ve Merkez İlçe Yönetimini ziyaret etti. Ziyarette konuşan KGD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav, "Yeni yeriniz hayırlı olsun. Yeni yerinizde görevinizde başarılar diliyoruz. Gerçekten partilerin daha geniş yerlere ihtiyaçları var. Yer sorunundan ziyade Zonguldak'ın sorunlarını çözümü için çabalamalısınız. İnşallah onu da görüyoruz. Ziyaretimizi yeni yeriniz için gerçekleştirdik. Hem iade-i ziyaret hem de hayırlı olsun için buraya geldik. Zonguldak'a, çalışmalarınızla katkıda bulunursunuz" diye konuştu.
Ziyaretten memnuniyetini dile getiren MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, "İyi dileklerinize ve temennilerinize teşekkür ediyorum. MHP'nin eski binasının yeterli olmayacağını, yeni yönetim kurulu ile düşünerek bu gün yeni binamızdayız. Merkezi bir yere geldik. Hedef, Zonguldak'a hizmet etme adına çalışmalar yürütmektir. Zonguldak'ın üzerinde son dönemlerde karabulutlar dönmeye başladı. Gerek taşeron, gerek redevanslarda olumsuzluklar arka arkaya geldi. Hayat devam ediyor. İnsanın başına her şey gelebiliyor. 7 Ocak 2013 tarihinde TTK'da metan gazı faciasında hayatını kaybeden madencilerimizin ailelerine baş sağlığı diliyoruz. Şeffaflığımızla siyasi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Göreve geldiğimizde kendi mal varlığımla ilgili bir şeyler söylemek istiyorum. MHP İl Başkanı olduğumda bir dairem, ortak bir tane daha dairem var. 2007 model bir arabam vardı. Yola çıktığımda mal varlığımı bunlardı. Önümüzdeki süreçte bizim kendimize mi halkımıza mı hizmet ettiğimiz görecektir" dedi.
MHP Merkez İlçe Başkanı Gürkan Gülay ise ziyaretten dolayı teşekkür etti.
(OA-OA-Y)

21.01.2013 15:50:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT