1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kesintiler Esnafı Bıktırdı

Kesintiler Esnafı Bıktırdı

Kesintiler Esnafı Bıktırdı
A+A-

Van’da son günlerde artan elektrik kesintilerine sert tepki gösteren Büyük Asur Oteli yetkilisi Murat Bozbay, konuyla ilgili VEDAŞ’ı aradıklarında ise ilgisizlikle karşılandıklarını belirtti.

Burhan Ergin – Wan Haber 
Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından sürekli tekrarlanan elektrik kesintilerine esnaftan büyük tepki var. Büyük Asur Oteli yetkilisi Murat Bozbay, geride bıraktığımız 2015 yılının en büyük sorunun elektrik kesinleri olduğunu vurgulayarak, “Özellikle Şerefiye Mah. Cumhuriyet Caddesi Turizm Sok Hacıosman Sokak  ve eski vali konağı kısımlarında sürekli olarak elektrik kesintisi olmaktadır. Konu ile ilgili gerekli bütün ilgili kişilere gerek telefon gerek bizzat ve gerekse diğer iletişim yollarında itiraz ve şikâyet etmemize rağmen şu ana kadar maalesef hiç bir şekilde bir çözüm bulamadık” dedi.

“VEDAŞ YETKİLİLERİ BAHANELERLE OYALIYOR”
Sürekli artan elektrik kesintilerinden şikâyetçi olduklarını ifade eden Bozbay, VEDAŞ personelinin sürekli bahane uydurduklarını belirterek, “Özellikle son iki aydır bu kış aylarında her gün sabah saat 9 akşam 9 saatler arası rutin bir şekilde elektrik kesintisi olmakla beraber gece ve sabah karşı belirli belirsiz saatlerde elektrik  kesintisi meydana gelmektedir. Ancak şu ana kadar hiç şekilde bu soruna çözüm olmamakla beraber her defasında VEDAŞ ve bağlı firmalar çeşitli bahanelerle bizleri oyalamaktadır. Bu konuyla ilgili VEDAŞ yetkilileriyle yaptığımız görüşmelerde de maalesef hep sonuçsuz kaldı” şeklinde sözlerine son verdi.

A+A-

HABERE YORUM KAT

1 Yorum