1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Keşan Tso'dan, Örnek Davranış
Keşan Tsodan, Örnek Davranış

Keşan Tso'dan, Örnek Davranış

Edirne'nin Keşan İlçesinde, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından "Keşan TSO, 55. Yılında en az 55 kişiye hayat veriyor" sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenlenecek. Keşan TSO'dan yapılan açık

A+A-
Edirne'nin Keşan İlçesinde, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından "Keşan TSO, 55. Yılında en az 55 kişiye hayat veriyor" sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenlenecek.
Keşan TSO'dan yapılan açıklamada, Edirne Kızılay Kan Bağış Merkezi ile yapılan protokol kapsamında düzenlenecek olan kan bağışı 6-7-8 Şubat 2013 tarihlerinde, saat 10.30 16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.
Kan bağışı kampanyasına Keşan TSO üyelerinin yanı sıra oda personelinin de destek vereceği bildirildi. Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyesi Önder İnceoğlu, kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada, 2005 yılında başlatılan Ulusal Güvenli Kan Temini Projesi ile ülkemizin ihtiyacı olan kan ve kan ürünlerinin temin edildiğini belirterek, buradaki amacın düzenli ve güvenli kan bağışçısı kazanmak olduğunu söyledi ve Keşan TSO'nun bu konudaki duyarlılığına dikkat çekerek, bütün oda üyelerini kan bağışı yapmaya davet etti.
(TB)

04.02.2013 16:14:36 TSI

HABERE YORUM KAT