1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Keşan Jandarma Göz Açtırmıyor

Keşan Jandarma Göz Açtırmıyor

Keşan Jandarma Göz Açtırmıyor
A+A-

Edirne'nin Keşan ilçesinde, İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan asayiş ve trafik kontrolünde 439 araç ve bin 730 GBT sorgusu yapıldı. Yenimuhacir TOKİ Konutları önünde konuşlanan ve Bomba

Edirne'nin Keşan ilçesinde, İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan asayiş ve trafik kontrolünde 439 araç ve bin 730 GBT sorgusu yapıldı.
Yenimuhacir TOKİ Konutları önünde konuşlanan ve Bomba Arama Köpeği Alem ve İz Arama Köpeği Aras'ın da katıldığı denetime, 10 rütbeli ve 15 asker olmak üzere 25 kişi katıldı.
14 TRAFİKTEN MEN, BİR TUTUKLAMA
Yapılan denetimlerde, 439 araçta inceleme yapılırken, bin 730 kişinin de GBT sorgulaması yapıldı.
Aramalarda 14 araç trafikten men edilirken, çeşitli suçlardan yakalanması bulunan bir şahısta yakalanarak göz altına alındı. İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürülen şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi'ne teslim edildi.
15.00 ile 18.00 saatleri arasında yapılan denetim, bazı vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı. Keşan İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, halkın can ve mal güvenliği için bu tip uygulamalara belirli zaman aralıklarıyla devam edecekleri öğrenildi.
Denetime ekiplerin dışında Keşan İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Engin Sakallıoğlu da katıldı.
(TB)

25.01.2013 09:07:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT