1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Keşan Gençlik'in Kan Bağışı Kampanyasına Büyük İlgi

Keşan Gençlik'in Kan Bağışı Kampanyasına Büyük İlgi

Keşan Gençlikin Kan Bağışı Kampanyasına Büyük İlgi
A+A-

Edirne'nin Keşan ilçesinde Keşan Gençlik ve Spor Kulübü ile Edirne Kızılay Kan Bağışı Merkezi iş birliğinde 9-10-11 Ocak 2013 tarihlerinde düzenlenen Kan Bağışı Kampanyası sona erdi. Köşk Düğün Sal

Edirne'nin Keşan ilçesinde Keşan Gençlik ve Spor Kulübü ile Edirne Kızılay Kan Bağışı Merkezi iş birliğinde 9-10-11 Ocak 2013 tarihlerinde düzenlenen Kan Bağışı Kampanyası sona erdi.
Köşk Düğün Salonu'nda yapılan ve 10.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasında ilk gün 45, ikinci gün 30, üçüncü gün ise 25 olmak üzere toplam 100 ünite kan bağışı yapıldı.
Kampanya bitiminde, Köşk Düğün Salonu'na gelen Keşan Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Sadun İrcan ile Yönetim Kurulu üyeleri Turgay Balcı ve Harun Akkaya ile sporcular, Edirne Kızılay Kan Bağışı Merkezi'nden Dr. Vedat Arpacı'ya teşekkür etti.
İrcan tarafından plaket verilen Arpacı, Keşan Gençlik yönetimine duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti. Sadun İrcan da kan bağışına önem verdiklerini belirterek, geleneksel hale getirdikleri kan bağışı kampanyasını 6 ayda bir yapmak istediklerini söyledi.
Vedat Arpacı da buna olumlu baktıklarını belirterek, Keşan Halkının, kan bağışına duyarlı olduğunu ifade etti.
(TB)

12.01.2013 12:07:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT