1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Keremcem'den Eşi Seda Güven'e Kayda Değer Hediye ! Düğün Hediyesi Muhteşem

Keremcem'den Eşi Seda Güven'e Kayda Değer Hediye ! Düğün Hediyesi Muhteşem

Keremcem'den Eşi Seda Güven'e Kayda Değer Hediye ! Düğün Hediyesi Muhteşem
A+A-

Ünlü Şarkıcı ve O Hayat Benim dizisinin oyuncusu Keremcem ve güzel oyuncu Seda Güven hayatlarını bir yastıkta birleştirdi. Çiftin Paris'te gerçekleşen nikah töreninin ardından İstanbul'da düğün yapacağı öğrenildi.

Ünlü şarkıcı Keremcem ile güzel oyuncu Seda Güven Paris'teki Türk Konsolosluğunda nikah masasına oturdu. Nikahın ardından eşine muhteşem bir jest yapan Keremcem, Cumhuriyet öncesi Osmanlı döneminden kalma antika bir kolyeyi eşinin boynuna takarak hediye etti. 

 

keremcem-seda-nikah_640.jpg


Daha önce Merhaba Hayat dizisinde birlikte rol alan Keremcem, Seda Güven çiftinin arkadaşlıkları İksir isimli filmle aşka dönüşmüştü. O günden beri birlikte olan çift birliktelerini evlilik merdiveninde taçlandırdılar. Keremcem geçtiğimiz günlerde, düğünde taktığı kolyeye eş değer bir hediye daha sunmuştu Seda Güven'e. Aydın Boysan'ın doğum günü partisi sırasında annesinin yüzüğünü Seda Güven'e hediye eden Keremcem, düğünde de Osmanlı döneminden kalma antika bir kolye taktı. 


Paris'teki Türk konsolosluğunda evlenen çiftin İstanbul'da gerçekleşecek olan düğünlerinin tarihi ise tam olarak belli değil.

A+A-

HABERE YORUM KAT