1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kepgiad Yönetiminden Başkan Tütüncü'ye Ziyaret

Kepgiad Yönetiminden Başkan Tütüncü'ye Ziyaret

Kepgiad Yönetiminden Başkan Tütüncüye Ziyaret
A+A-

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 2.Genel Kurul Toplantısı'nda Antalya Kepez Genç İş Adamları Derneği (KEPGİAD) başkanlığına seçilen Ramazan Karagöz, yeni yönetimi ile Kepez Belediye Başkanı Hakan

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 2.Genel Kurul Toplantısı'nda Antalya Kepez Genç İş Adamları Derneği (KEPGİAD) başkanlığına seçilen Ramazan Karagöz, yeni yönetimi ile Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti.
KEPGİAD Başkanı Ramazan Karagöz'e ve yönetim kurulu üyelerine, yeni görevlerinde başarılar dileyen Başkan Tütüncü, ilçede ikamet eden ve değişik mesleklerdeki genç iş adamları tarafından kurulan derneğe, kurulduğu günden itibaren verdiği desteğin devam edeceğini belirtti.
Kepez'in gelişmesinin yolunun güçlü sivil toplum kuruluşlarından geçtiğinin altını çizen Başkan Hakan Tütüncü, "Kepez'i modern bir kent yapma hayalimiz var. Bu hayali paylaştığım sivil toplum kuruluşlarından biri de KEPGİAD'dır. Hayalimizi, genç iş adamları ve ilçedeki diğer sivil toplum kuruluşlarının desteği ile gerçekleştiriyoruz" diye konuştu.
KEPGİAD'ın ilçedeki ticaretin gelişmesinde ve Kepez'in şehirleşmesinde önemli bir fonksiyonu olduğunun da altını çizdi.
(SK-Y)

08.02.2013 12:53:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT