1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kepez'de Dizi Ve Film Müzikleri Konseri

Kepez'de Dizi Ve Film Müzikleri Konseri

Kepezde Dizi Ve Film Müzikleri Konseri
A+A-

Kepez Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde (EBKM) 'Türk Dizi ve Film Müzikleri' konseri düzenliyor. Kepez Belediyesi Şubat ayında da kültür ve sanat

Kepez Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde (EBKM) 'Türk Dizi ve Film Müzikleri' konseri düzenliyor.
Kepez Belediyesi Şubat ayında da kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor. Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, Antalya Sazendeleri, EBKM'nde 'Türk Dizi ve Film Müzikleri' konseri verecek. 7 Şubat'ta Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde (EBKM) sahne alacak olan Antalya Sazendeleri, icra edecekleri dizi ve film müzikleriyle davetlilere nostajik bir akşam yaşatacak.
Udda Zehra Özçelik, Kanunda Jülide Akdeniz, Klasik Kemençede Nevra Köroğlu, Neyde Ozan Köroğlu, Viyolonselde İlkay Ay, Ritimlerde Coşkun Akkök, Kemal Yücel ile solistler Ümit ve Zehra Bulut'tan oluşan Antalya Sazendeleri unutulmaz dizi ve film müziklerini seslendirecekler.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan konsere, tüm Antalyalıları davet etti.
(SK-Y)

06.02.2013 14:49:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT