1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kepez Belediyesi'nden Personeline Seminer

Kepez Belediyesi'nden Personeline Seminer

Kepez Belediyesinden Personeline Seminer
A+A-

Kepez Belediyesi tarafından belediye personeline "Diksiyon ve Etkili Konuşma" konulu eğitim semineri düzenlendi. Kepez Belediyesi Personel ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü'nce belediye personeli için

Kepez Belediyesi tarafından belediye personeline "Diksiyon ve Etkili Konuşma" konulu eğitim semineri düzenlendi.
Kepez Belediyesi Personel ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü'nce belediye personeli için "Diksiyon ve Etkili Konuşma" konulu eğitim semineri düzenlendi. Kepez Belediye Nikah Salonu'nda düzenlenen, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcıları Mustafa Sağdur, Ömer Ali Acar ile birim müdürleri ve belediye personelinin katıldığı semineri, Etkili Konuşma Eğitmeni TRT eski spikeri Akın Önen ve Ses-Nefes Eğitmeni Başak İşür verdi.
Seminerde Başak İşür, nefesin doğru bir şekilde alınması ve doğru yerde kullanılması ile ilgili teknikleri anlattı. "Türkçeyi Türkçe Konuşmak" adlı kitabında yazarı olan Akın Önen ise, doğru soluk alma, Türkçe konuşma dili, istemin ve duygunun etkili bir biçimde aktarılması gibi konular hakkında belediye personelini bilgilendirdi.
Seminerin sonunda Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Sağdur, Yazar ve TRT eski spikeri Akın Önen'e katkılarından dolayı çiçek takdim ederek, teşekkür etti.
(SK-Y)

01.02.2013 12:57:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT