1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kent-toplum İlişkileri Ve Erzincan Anlatıldı

Kent-toplum İlişkileri Ve Erzincan Anlatıldı

Kent-toplum İlişkileri Ve Erzincan Anlatıldı
A+A-

Toplum İlişkileri ve Erzincan konulu konferans düzenlendi. Kutlamalar çerçevesinde belediye çok amaçlı toplantı salonunda Kent-Toplum İlişkileri ve Erzincan konulu konferans düzenlendi. Konferansa

Toplum İlişkileri ve Erzincan konulu konferans düzenlendi.
Kutlamalar çerçevesinde belediye çok amaçlı toplantı salonunda Kent-Toplum İlişkileri ve Erzincan konulu konferans düzenlendi. Konferansa konuşmacı olarak Şair yazar Dr. Lütfi Şehsuvaroğlu, Siyaset Bilimci Dr. Murat Yılmaz ve Tarihçi yazar Dr. Tahir Erdoğan Şahin katıldı. Konferansta ilk olarak söz alan Tarihçi yazar Dr. Tahir Erdoğan Şahin böyle bir konferansın tertiplenmesini sağlayan Erzincan Belediyesi'ne teşekkür ederek sözlerine başladı. Erdoğan Erzincan'ın yıllar boyunca depremlere maruz kaldığını ama hepsinin üstesinden daha sağlam ve güçlü bir Erzincan olarak geldiğini söyledi. Ardından sırasıyla söz alan Siyaset Bilimci Dr. Murat Yılmaz ve Dr. Lütfi Şehsuvaroğlu ise dünyanın diğer bölgelerindeki toplumlar ve şehircilik konusunda bilgiler vererek Erzincan tarihi dokusunu her zaman muhafaza ettiğinin altını çizdiler.
Yapılan konuşmaların ardından Erzincan Belediye Başkan Vekili Mehmet Şireci konferansa konuşmacı olarak katılan Şair Yazar Dr. Lütfi Şehsuvaroğlu, Siyaset Bilimci Dr. Murat Yılmaz ve Tarihçi Yazar Dr. Tahir Erdoğan Şahin'e plaket takdim etti.
(CM-AA-Y)

14.02.2013 11:22:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT