1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kent Konseyi'nden Sesob'a Ziyaret

Kent Konseyi'nden Sesob'a Ziyaret

Kent Konseyinden Sesoba Ziyaret
A+A-

Sivas Kent Konseyi Başkanı Mustafa Haste, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (SESOB) ziyaret etti. SESOB Başkanı Beşir Köksal ile sohbet eden Kent Konseyi Başkanı Mustafa Haste, Sivas'ta b

Sivas Kent Konseyi Başkanı Mustafa Haste, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (SESOB) ziyaret etti.
SESOB Başkanı Beşir Köksal ile sohbet eden Kent Konseyi Başkanı Mustafa Haste, Sivas'ta birlik ve beraberlik içerisinde yapılan çalışmaların faydalı olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ve kent konseyi başkanlığında oluşturulan heyetin cumhurbaşkanı ziyaretinin ardından Sivas olayları ile ilgili olarak Devlet Denetleme Kurulu'nu görevlendirdiğini ifade eden Haste, Ankara ziyaretinde heyette yer alan SESOB Başkanı Beşir Köksal'a teşekkür etti.114 sivil toplum örgütünün ortak çalışmaları neticesinde Sivas için önemli kararın alındığını ve görüşmelerin de olumlu olduğunu dile getiren Haste, tüm sivil toplum örgütlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek, birlik ve beraberliğin ilerleyen zamanlarda da devam edeceğini ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SESOB Başkanı Beşir Köksal ise, cumhurbaşkanı ile yapılan ziyaretin Sivas açısından önemine değinerek, Gerek kent konseyimiz gerekse de belediye başkanımız öncülüğünde oluşturulan birlikteliği çok önemsiyoruz. Sivas'ımızın hak ve hukukunun korunmasında, ilimizin sorunlarının gündeme getirilmesinde, Sivas'ın menfaatlerinde, aklın ve uzlaşmanın olduğu her platformda yer almaya gayret gösteriyoruz." dedi.
Köksal birlik ve beraberliğin de önemine değinerek, Sivas olaylarının Devlet Denetleme Kurulu'nda tekrar araştırılması için görüşmelere öncülük eden Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Kent Konseyi Başkanı Mustafa Haste ve tüm sivil toplum örgütü temsilcilerine teşekkür etti.
(TB-SK)

05.12.2012 16:08:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT