1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Kendini anakonda yılanına böyle kurban edecekti. Deneme sonucu fiyasko oldu...

Kendini anakonda yılanına böyle kurban edecekti. Deneme sonucu fiyasko oldu...

Kendini anakonda yılanına böyle kurban edecekti. Deneme sonucu fiyasko oldu...
A+A-

Kendini yılana yem eden adamın programı fiyaskoyla sonuçlandıGeçtiğimiz haftalarda özel ürettiği yılan geçirmez kostümle kendisini bir anakondaya yutturacağını açıklayan doğa bilimci Paul Rosalie’nin merakla beklenen yılana yem olma bölümü yayınlandı.

Tüm dünyanın merakla beklediği Eaten Alive’ın yeni bölümünde Rosalie, yılana kendisini yutturamadı ve tüm dünyanın tepkisini çekti.

Discovery Channel’daki Eaten Alive programında birkaç hafta önce özel kıyafeti ile kendisini anakonda yılanına yutturacağını açıklayan Paul Rosalie’nin merakla beklenen son bölümü yayınlandı. 2 saat süren programda Rosalie, giydiği özel kıyafetle yılana yaklaştı ve yılan Rosalie’yi sarmaya başladı. Kafasına takılan kamera ve mikrofon aracılığıyla ekiple irtibata geçen Rosalie, yılanın kendisini sarmasından bir süre sonra zorlandığını belirterek ekipten kendisini kurtarmasını istedi. Olayın ardından ekip Rosalie’yi yılandan kurtardı.
Programın yayınlanmasının ardındansa başta ABD’de olmak üzere birçok izleyici Rosalie’ye tepki gösterdi. İzleyiciler doğa bilimcinin kendilerini kandırdığını belirterek kanalı eleştirdi. 

A+A-

HABERE YORUM KAT