1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kendi Evine Pencereden Girince Mahalle Ayağa Kalktı

Kendi Evine Pencereden Girince Mahalle Ayağa Kalktı

Kendi Evine Pencereden Girince Mahalle Ayağa Kalktı
A+A-

Bolu'da, anahtarını kaybeden ve evine pencereden giren şahsı mahalle sakinleri hırsız sanınca, polis mahalleyi abluka altına aldı. Üniversite öğrencisi olay üzerine büyük şaşkınlık yaşadı. Olay, dü

Bolu'da, anahtarını kaybeden ve evine pencereden giren şahsı mahalle sakinleri hırsız sanınca, polis mahalleyi abluka altına aldı. Üniversite öğrencisi olay üzerine büyük şaşkınlık yaşadı.
Olay, dün gece Kalıcı Konutlar 13. adada meydana geldi. Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde eğitim gören Emre Ezertaş isimli öğrenci arkadaşıyla kaldığı eve anahtarını kaybedince camdan girmek istedi. Evde kimse olmayınca camı zorlayan ve cep telefonu ile şüpheli hareketleriyle dikkat çeken Emre Ezertaş, başına geleceklerden habersiz camdan eve girdi.
Evin hemen karşısında bulunan dairede yaşayan Sinan Karakütük isimli vatandaş 155 polis imdat telefonunu arayarak, daireye hırsız girdiğini ve evin içinde olduğunu söyledi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Çok sayıda polis evin etrafını sardı. Polisler binaya girerken, bir anda hırsız girdi diye düşünülen dairenin kapısı açıldı. Polisler, "Buraya az önce biri girmiş gördün mü? Ne zamandır evdesin?" diye soru sorunca şaşkına dönen Emre Ezertaş, "Burası benim evim ve anahtarım olmadığı için az önce camdan girdim" dedi.
Olayı polise ihbar eden Sinan Karakütük, genç üniversite öğrencisinin yanına gelerek, "Bak evine şüpheli tavırlar sergileyerek girip herkesi tedirgin ettin. Bende seni hırsız sandım. Bundan sonra dikkat et" diyerek nasihatte bulundu. Polis ekipleri duyarlı vatandaşa teşekkür etti.
(BV-HO-Y)

03.12.2012 14:34:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT