1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Kenan imirzalığlu soluğu mahkemede alacak..Ünlü oyuncuya siteden sahtecilik depremi...

Kenan imirzalığlu soluğu mahkemede alacak..Ünlü oyuncuya siteden sahtecilik depremi...

Kenan imirzalığlu soluğu mahkemede alacak..Ünlü oyuncuya siteden sahtecilik depremi...
A+A-

Ekranların sevilen ismi Kenan İmirzalıoğlu'na beklenmedik reklam dolandırıcılığı yaptılar. Ünlü oyuncu Kenan imirzalıoğlun'a hayranlarından ikaz geldi. Kenan imirzalığlu soluğu mahkemede alacak

Atv nin muhteşem dizi karadayı mahir kara rolü ile hafızalara kazınan ünlü oyuncu kenan imirzalıoğlu hayranlarınca uyarıldı ve ünlü oyuncu bir marka ile reklam çekimleri yaptı ve onun bazı fotoğraflarını alıp kullanan sahtekar bir site saat markalarına ünlü oyuncunun fotoğraflarını kullanarak sitede saatleri satmaya başlayınca ünlü oyuncunun hayranlarına takıldı.

Kenan imirzalıoğlu dolandırılma tehlikesi ile başbaşa kalıyordu ki imdadına hayranları yetişti. Kenan İmirzalıoğlu akılalmaz dolandırıcılık!! Filinta boylu poslu Kenan İmirzalıoğlu apar topar Mahkemeye.. Ünlü oyuncu ve eski modal yasal işleme start veriyor Kenan imirzalıoğlu dolandırılma tehlikesi ile başbaşa kalıyorduki imdadına hayranları yetişti. Ünlü Oyuncu Kenan imirzalıoğlu mahkeme yoluna başvuruyor.

Ünlü yakışıklı oyuncu kenan imirzalığlu basında çıkan bir habere göre bu durumu ünlü oyuncunun hayranları farketti ve ünlü oyuncuyu uyardılar. Kenan imirzaloğlunun manejeri böyle bir reklam çalışmasının olmadığına dikkat çekti ve yasal yollardan gerekli yasal işlemler için mahkemeye başvurarak hukuki haklarını arayacaklarını söylediler.

kenan-001.jpg

Kenan İmirzalıoğlu Biyografisi
Deli Yürek, Ezel, Alacakaranlık gibi Türk televizyonlarının en çok izlenen dizilerinde baş rol oyunculuğu yapmış olan dizi ve sinema oyuncusu. 

Kenan İmirzalıoğlu, Mustafa ve Yıldız İmirzalıoğlu çiftinin en küçük çocukları olarak, 18 Haziran 1974 tarihinde, Ankara’ya bağlı olan Bala’da Üçem Köyü'nde dünyaya geldi. Derviş ve Yasemin adında kardeşleri vardır. İlköğretimini Bala’da tamamladıktan sonra orta öğretimini tamamlamak için Ankara’ya teyzesinin yanına taşındı. Orta ve lise öğrenimini Ankara’da yaptı.
İlk denemesinde üniversite sınavını kazanamayarak ailesinin yanına dönmüş olsa da, bir sonraki üniversite sınavını kazanarak Yıldız Teknik Üniversitesi’ne yerleşen İmirzalıoğlu, burada Matematik okudu. Üniversitedeki arkadaşlarının ısrarları üzerine katıldığı modellik yarışmasından başarıyla ayrılması üzerine modellik kariyerine başladı ve 1995 yılında Türkiye’nin En İyi Modeli seçildi. Türkiye birincisi olarak katıldığı Best Model of the World yarışmasını da kazanan İmirzalıoğlu, bu yarışmayı kazanan ilk Türk erkeği oldu.

Televizyon ve sinema ekranlarıyla tanışması ise, ünlü yönetmen Osman Sınav’ın sayesinde gerçekleşti. Sınav’ın desteğiyle takıldığı Deli Yürek dizisinin seçmelerinde başarılı oldu ve 1999-2002 yılları arasında yayın hayatını sürdüren dizide, Yusuf Miroğlu karakterini canlandırdı. Başarılı oyuncu, dizinin devamı olarak gösterilebilecek olan sinema filmi Deli Yürek: Bumerang Cehennemi’nde rol alarak sinemaya da atıldı. Deli Yürek süreci bittikten sonra dil eğitimi için Amerika'ya gitti. Amerika’dan dönünce bir çok film ve dizi için teklif aldı. Uğur Yücel'in yazıp yönettiği Alacakaranlık dizisini kabul etti. Daha sonra aynı kadronun hazırladığı Yazı Tura adlı sinema filminde rol aldı.

2003-2005 yılları arasında, Yağmur Taylan’ın yönettiği ve Uğur Yücel ile beraber başrollerini oynadığı Alacakaranlık adlı polisiye dizide Ferit Çağlayan karakterini canlandırdı. 2006’da Suat Yalaz’ın eserinden sinemaya uyarlanan, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği Son Osmanlı Yandım Ali’de rol aldı. Alacakaranlık’ı 2005-2007 yılları arasında Selin Demiratar ile beraber başrollerini paylaştığı Acı Hayat ve 2009 yılından itibaren yayınlanmakta olan Ezel adlı diziler izledi. Cansu Dere ile beraber başrolünü paylaştığı ve de usta yönetmen Uluç Bayraktar tarafından yönetilen dizi, Türk televizyonlarının en çok izlenen aksiyon ve drama dizilerinden birisi oldu.

2001 yılında çekilen Bumerang Cehennemi’nden sonra bir süre sinemaya ara veren İmirzalıoğlu, 2004 yılında başrollerini Olgun Şimşek ile paylaştığı ve Uğur Yücel tarafından yazılıp yönetilen Alacakaranlık ile sinemaya geri döndü. Her ne kadar başarılı bir gişe başarısı kazanamamış olsa da, Alacakaranlık film festivallerinde ve eleştirmenlerin gözünde büyük bi başarı kazandı.

2007 yılında vizyona giren Kabadayı’da efsanevi oyuncu Şener Şen ile beraber çalışma fırsatını yakalayan İmirzalıoğlu, bu filmde canlandırdığı uyuşturucu bağımlısı mafya babası Devran rolüyle sevenlerinin gönlünde taht kurmayı başardı. Ünlü oyuncunun rol aldığı son sinema film, 22 Ocak 2010 tarihinde vizyona giren Ejder Kapanı oldu. Akrep Celal adlı bir başkomseri canlandırdığı film sayesinde, ikinci kez Uğur Yücel ile beraber çalışma fırsatı bulan İmirzalıoğlu, filmden beklentilerinin yüksek olduğunu belirtti.

Uzun süredir, Alacakaranlık’ta beraber rol aldığı oyuncu Zeynep Beşerler ile beraber olan ünlü oyuncu, gece hayatından fazla haz etmiyor ve evinde sakin bir yaşam sürdürmeyi tercih ediyor.

2012'de Osman Sınav'ın Yönetmenliğini üstlendiği Tuğçe Kazaz ile Başrollerini paylaştığı Uzun Hikaye adlı Sinema Filminde oynadı. Yine 2012 yılında başlayan Karadayı adlı dizide Bergüzar Korel ile başrolü paylaştı.

Ödüller :
2005 Adana Altın Koza Film Festivali-En İyi Erkek Oyuncu (Yazı Tura) 
2010 Sadri Alışık Sinema Ödülleri-Ayhan Işık Jüri Özel Ödülü (Ejder Kapanı] 
2010 İsmail Cem Televizyon Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü (Ezel) 
2010 37.Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü (Ezel) 

Filmleri : 
1998-2002 "Deli Yürek" (Yusuf Miroğlu) Dizi
2001 "Deli Yürek: Bumerang Cehennemi "(Yusuf Miroğlu) Film
2003-2005 "Alacakaranlık " (Ferit Çağlayan)    Dizi
2004    "Yazı Tura" (Cevher)    Film
2005-2007 "Acı Hayat" (Mehmet Kosovalı)    Dizi
2006    "Son Osmanlı Yandım Ali " (Ali) Film
2007    "Kabadayı" (Devran)    Film
2009    "Ejder Kapanı" (Akrep Celal)    Film
2009-2011 "Ezel" (Ezel Bayraktar) Dizi
2012 - Uzun Hikaye 
2012 – Karadayı (Dizi )

A+A-

HABERE YORUM KAT