1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kemiad'dan 'sanatçılar Buluşuyor' Etkinliği Antalya

Kemiad'dan 'sanatçılar Buluşuyor' Etkinliği Antalya

Kemiaddan sanatçılar Buluşuyor Etkinliği  Antalya
A+A-

Kemer Turizmci İş Adamları Derneği (KEMİAD), Kemer'de yaşayan yazar ve şairlerle birlikte 'Sanatçılar Buluşuyor' etkinliği düzenledi. KEMİAD Başkanı Ali Nail Kılıç yaptığı açıklamada, ilçede yaşaya

Kemer Turizmci İş Adamları Derneği (KEMİAD), Kemer'de yaşayan yazar ve şairlerle birlikte 'Sanatçılar Buluşuyor' etkinliği düzenledi.
KEMİAD Başkanı Ali Nail Kılıç yaptığı açıklamada, ilçede yaşayan Kemer dostu yazar ve şairlerle sanatseverleri buluşturmak amacıyla 'Sanatçılar Buluşuyor' etkinliği düzenleyeceklerini belirtti. Kılıç, "Kemer dostu yazar ve şairlerimiz imza ve söyleşi gününde Kemer Marina'da buluşuyor. Derneğimizce yapılan organizasyonla, bölgemizde yaşayan yazar ve şair dostlarımız bir araya gelerek kitaplarını imzalayıp söyleşide bulunacaklar'' dedi.
Kılıç, 19 Ocak Cumartesi günü Kemer Marina'da bulunan Navigatör Restoran Cafe'de gerçekleştirilecek 'Sanatçılar Buluşuyor'' etkinliğine, deneme, felsefe ve kurgu roman yazarı Süleyman Turan, şair ve yazar Dila Aydın, şair Bolat Ünsal, tarih araştırmacı Ramazan Kar, şair ve yazar Neriman Zevkliler ve Edebiyat Dergi sahibi Mustafa Akbaba'nın katılacağını bildirdi.
Sanatseverlerle bir araya gelecek sanatçılar söyleşi gerçekleştirecek ve kitaplarını imzalayacaklar.
(SK-Y)

15.01.2013 11:34:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT