1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kemiad Atatürk Kupası Futbol Turnuvası Sona Erdi Antalya

Kemiad Atatürk Kupası Futbol Turnuvası Sona Erdi Antalya

Kemiad Atatürk Kupası Futbol Turnuvası Sona Erdi  Antalya
A+A-

Kemer Turizmci ve İşadamları Derneği (KEMİAD) tarafından Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk anısına düzenlenen halı saha futbol turnuvası sona erdi. Turnuvada, şampiyon Kem

Kemer Turizmci ve İşadamları Derneği (KEMİAD) tarafından Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk anısına düzenlenen halı saha futbol turnuvası sona erdi. Turnuvada, şampiyon Kemer Belediyesi oldu.
KEMİAD tarafından her yıl geleneksel hale getirilen halı saha futbol turnuvası 10 Aralık tarihinde grup maçlarıyla başladı. Turnuva finalinde Kemer Belediyespor ile Angel Gold ekipleri karşı karşıya geldi. Final maçını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve KEMİAD Başkanı Ali Nail Kılıç ile çok sayıda vatandaş da izledi. Normal süresi 2-2 sona eren final maçında gülen taraf Kemer Belediyesi oldu. Rakibini penaltı atışları sonucu 6-4 yenen Kemer Belediyespor turnuvanın şampiyonu olurken üçüncülüğü Bonadea takımı kazandı.
KEMİAD Başkanı Ali Nail Kılıç turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen tüm takım ve kuruluşlara teşekkür etti. Kılıç, "Kış günlerinde Kemer'de çok güzel bir aktivite oldu. Bu organizasyonu sevdik ve devamlı yapmak istiyoruz. Bahar ya da yaz döneminde de böyle bir etkinlik düzenlenebilir" dedi.
(ÇY-Y)

30.12.2012 14:38:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT