1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kemer, Matka'da Tanıtılıyor

Kemer, Matka'da Tanıtılıyor

Kemer, Matkada Tanıtılıyor
A+A-

17-20 Ocak tarihleri arasında Finlandiya'nın Helsinki kentinde düzenlenen 'Matka 2013 Turizm Fuarı'na katılan Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB), Kemer'i fuar ziyaretç

17-20 Ocak tarihleri arasında Finlandiya'nın Helsinki kentinde düzenlenen 'Matka 2013 Turizm Fuarı'na katılan Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB), Kemer'i fuar ziyaretçilerine tanıtıyor.
Finli turistleri Kemer ve bölgesine kazandırmak için Matka Turizm Fuarına katılan GATAB, 4 gün boyunca Kemer ve bölgesini ziyaretçilere tanıtacak. 17-20 Ocak tarihleri arasında düzenlenen fuarda Kemer standına ziyaretçiler yoğun ilgi gösteriyor.
Geçtiğimiz yıl yüzde 4.5 oranında artışla1 milyonun üzerinde İskandinav turistin geldiği Antalya için tur operatörlerinin, 2013'te yüzde 10-15 artış öngördüğü belirtildi.
Türkiye Helsinki Büyükelçisi Hüseyin Salah Korutürk de fuarda Kemer standını yalnız bırakmadı. Kemer başta olmak üzere Güney Antalya Bölgesi'nin dünyanın ender turizm destinasyonları arasında olduğuna vurgu yapan Büyükelçi Korutürk, fuar çalışmaları hakkında bilgi aldı.
(SK-Y)

18.01.2013 14:56:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT