1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kemalpaşa'da Ortaokullar Bilgi Yarışması Düzenlendi

Kemalpaşa'da Ortaokullar Bilgi Yarışması Düzenlendi

Kemalpaşada Ortaokullar Bilgi Yarışması Düzenlendi
A+A-

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde Ortaokullar Bilgi Yarışması düzenlendi. Yarışmaya Bağyurdu Cumhuriyet, Çambel Şebnem Kardıçalı, Dereköy, Sekiz Eylül ve Ulucak Ortaokulları katıldı. Matematik, Sosyal Bil

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde Ortaokullar Bilgi Yarışması düzenlendi. Yarışmaya Bağyurdu Cumhuriyet, Çambel Şebnem Kardıçalı, Dereköy, Sekiz Eylül ve Ulucak Ortaokulları katıldı.
Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi ve Genel Kültür dalında düzenlenen yarışmanın normal bölümünde, 8 Eylül ve Çambel Şebnem Kardıçalı Ortaokulları birinciliği paylaştı. Bağyurdu Cumhuriyet, Dereköy ile Ulucak Ortaokulları ise ikinci sırayı aldı.
Kurallar gereği birincinin belirlenebilmesi için yedek sorulara geçildi. Yarışma sonunda 8 Eylül Ortaokulu, Bilgi Yarışmasını birinci olarak tamamladı. Dereceye giren okullara ödülleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Halis Murat tarafından verildi.
8 Eylül Ortaokulu'ndan yarışmaya katılan, Derya Bolel, Elanur Maya ve Necmi Yıldız, İzmir'de yapılacak olan İl Bilgi Yarışması'nda Kemalpaşa'yı temsil etmeye hak kazandı.
(HÇ-ERG-Y)

08.01.2013 15:05:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT